Szervezeti felépítés



Munkatársak

Név Beosztás Elérhetőség
Kajdi Ferenc ügyvezető igazgató, műszaki ellenőr (magasépítés) kajdi@mhvcosinus.hu
Czentnár György Műszaki igazgató, beruházás lebonyolító szakértő,
műszaki ellenőr (vasútépítés)
czentnar@mhvcosinus.hu
Péterfi Imola Létesítményi mérnök peterfi@mhvcosinus.hu
Tóth Imre Létesítményi mérnök, műszaki ellenőr
(mélyépítés, magasépítés, közműépítés, vasútépítés)
toth@mhvcosinus.hu
Groszman György Létesítményi mérnök (közműépítés, vasútépítés) groszman@mhvcosinus.hu
Makó Zoltán Létesítményi mérnök mako@mhvcosinus.hu
Feldmárné Petrács Erika Létesítményi mérnök, műszaki ellenőr (vasútépítés) feldmarne@mhvcosinus.hu
Regős Gábor Tervfelelős regos@mhvcosinus.hu
Kanda Imre Főmérnök, beruházás lebonyolító szakértő, műszaki ellenőr
(vasútépítés, vasút-villamosság)
kanda@mhvcosinus.hu
Csonti József Létesítményi mérnök, műszaki ellenőr (útépítés) csonti@mhvcosinus.hu
Kummer Mária Létesítményi mérnök, műszaki ellenőr
(vasúti gyengeáram, távközlés)
kummer@mhvcosinus.hu
Balogh Dóra Titkárnő balogh@mhvcosinus.hu